Kalkulator PV

Wybierz swój zestaw fotowoltaiczny

(oferta dla klientów z woj. śląskiego i mazowieckiego)

Zestaw 5 kWp bez magazynu energii
 • Panel fotowoltaiczny ZnShine ZXM6-NHLDD144-450/MAX 450W Bifacial MAX
  11 szt.
 • Inwerter BLuE-5 KT-M1-5kW
  1 szt.
 • Magazyn energii Blue-Pack 10.2kWh
  Nie
 • Kompletna konstrukcja kompozytowa (na grunt)
  Tak
 • Niezbędne okablowanie
  Tak
 • Transport i montaż w cenie
  Nie
 • Cena netto
  14 839.60 PLN
 • Cena brutto z 23% VAT
  18 252.71 PLN
Logo
ZADZWOŃ DO NAS I UMÓWMY SIĘ NA SPOTKANIE
(+48) 694-418-912
  DLACZEGO MY?

Korzyści ze współpracy

Słońce

Wysoka jakość prefabrykatów

Wszystkie nasze konstrukcje są prefabrykowane bezpośrednio w naszej firmie. Dzięki temu do Klienta dostarczane są tzw. gotowe połacie (czyli Generatory DC będące zestawami montażowymi o rozmiarach 6m x 2m, składającymi się z konstrukcji kompozytowej z przykręconymi panelami fotowoltaicznymi). Każdy Generator DC jest szczegółowo kontrolowany przed wysłaniem do Klienta z punktu widzenia prawidłowości, kompletności i jakości jego wykonania.

Prostota montażu i serwisu

Do instalacji Generatorów DC potrzeba jedynie dołożenia konstrukcji wsporczych. Skutkuje to obniżeniem kosztów montażu bezpośrednio u Klienta, ograniczeniem czasu całej instalacji, zmniejszeniem ilości niezbędnych transportów, a także redukcją ilości osób zaangażowanych w prace instalacyjne. Dodatkowo zastosowanie gotowych prefabrykatów zmniejsza ryzyko wystąpienia jakichkolwiek błędów montażowych u Klienta i ponoszenia kosztów późniejszego serwisu

Innowacyjne rozwiązania konstukcyjne

Nasz dział R&D od ponad dwóch lat zajmuje się projektowaniem innowacyjnych profili kompozytowych, adapterów, łączników i innych detali konstrukcyjnych, mając na celu obniżenie wagi całego zestawu montażowego (tzw. Generatora DC), a także zapewnienie najwyższej jakości i wytrzymałości poszczególnych jego elementów. Wiele naszych rozwiązań jest już opatentowanych lub jest w trakcie tego procesu

Efektywne wykorzystanie powierzchni instalacji

Wiemy, jak najefektywniej zaprojektować i umiejscowić instalację fotowoltaiczną. Jesteśmy w stanie postawić na 1ha instalację o mocy znamionowej aż do 1,8 MWp, czyli o blisko 800 kWp więcej, niż można uzyskać ze standardowej instalacji. Z przyjemnością doradzimy naszym Klientom, jak można zoptymalizować wykorzystanie zaplanowanej powierzchni instalacji.

Zalety stosowanego kompozytu

 • Lekki – jest czterokrotnie lżejszy od stali i o 15 % lżejszy od aluminium
 • Antykorozyjny – nie koroduje, jest odporny na promienie UV, zmiany temperatury, mgłę solną, wilgotność, czy grzyby
 • Wytrzymały – ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie
 • Izolacyjny – nie przewodzi prądu elektrycznego, ma niski współczynnik rozszerzalności cieplnej, a jego przewodność cieplna to 1/200 przewodności aluminium
 • Trwały – ma wysoką odporność zmęczeniową, a jego trwałość wynosi nie mniej niż 40 lat

Zgodność z wymaganiami ESG (Environmental, Social and Governance)

Oferowany przez nas kompozyt jest połączeniem szkła i żywicy, przez jest ekologiczny, gdyż emituje mniej CO2 do atmosfery w całym cyklu produkcyjnym w porównaniu do stali czy aluminium. Dodatkowo w 100% nadaje się do recyklingu.

Poszukujesz nowoczesnej i wydajnej instalacji PV?

Zobacz, jakie komponenty oferujemy w ramach zestawów fotowoltaicznych, bazujących na innowacyjnych konstrukcjach kompozytowych.

Zapraszamy do kontaktu

Służymy fachową pomocą na każdym etapie współpracy od idei, poprzez analizę potrzeb i badania, wykonanie prototypu, aż do wdrożenia nowego rozwiązania z obszaru laminatów/kompozytów.
SBFOd 2023 r. jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV propagującego rozwój fotowoltaiki w Polsce.